Homepage Programma Volledig Volledig Schema

 Volledig programma seizoen 2018/2019

25-2-2019   Maandag    
19:00     -  
20:00     -  
21:00   Voorjaarsvakantie - Voorjaarsvakantie
22:00     -  
         
27-2-2019   Woensdag    
19:00     -  
20:00     -  
21:00   Voorjaarsvakantie - Voorjaarsvakantie
22:00     -  
         
4-3-2019   Maandag   Zaalwacht: Quick Boys
19:00 3 Florys - Quick Boys
20:00 2 Werken met Passie - MSA Service
21:00 1 Atenta Belastingadvies - Van Beest
22:00 1 Fc Kippie - Bot Auto's
         
6-3-2019   Woensdag   Zaalwacht: LCG
19:00 2 VHB Advies - Plus Verhoeven
20:00 1 Café de Uitbreiding - ZesZes
21:00 3 FC V2 - Leenmeester en Optima
22:00 3 LCG - Racing Club de Haricot Verts
         
11-3-2019   Maandag   Zaalwacht: Van Beest
19:00 3 Florys - LCG
20:00 1 ZesZes - Van Beest
21:00 2 Groeneweg & WerkTalent - MSA Service
22:00 2 KPS Keukens - Werken met Passie
         
13-3-2019   Woensdag   Zaalwacht: De Ster
19:00 1 Fc Kippie - Atenta Belastingadvies
20:00 3 Racing Club de Haricot Verts - Quick Boys
21:00 1 Bot Auto's - Prosq Music
22:00 2 De Ster - Plus Verhoeven
         
18-3-2019   Maandag   Zaalwacht: Werken met Passie
19:00 B Quick Boys - Atenta Belastingadvies
20:00 B De Ster - Bot Auto's
21:00 B MSA Service - Werken met Passie
22:00 B Café de Uitbreiding - Groeneweg & WerkTalent
      -  
20-3-2019   Woensdag   Zaalwacht: Fc Kippie
19:00 B LCG - FC V2
20:00 B VHB Advies   Prosq Music
21:00 B Racing Club de Haricot Verts - Fc Kippie
22:00 B KPS Keukens - ZesZes
         
25-3-2019   Maandag   Zaalwacht: ZesZes
19:00 2 De Ster - MSA Service
20:00 2 VHB Advies - Werken met Passie
21:00 1 Fc Kippie - Van Beest
22:00 3 Florys - LCG
         
27-3-2019   Woensdag   Zaalwacht: Bot Auto's
19:00 1 Bot Auto's - Atenta Belastingadvies
20:00 1 Café de Uitbreiding - Prosq Music
21:00 3 FC V2 - Racing Club de Haricot Verts
22:00 3 Quick Boys - Leenmeester en Optima
         
1-4-2019   Maandag   Zaalwacht: Prosq Music
19:00 2 Groeneweg & WerkTalent - VHB Advies
20:00 2 Plus Verhoeven - Werken met Passie
21:00 1 Fc Kippie - Prosq Music
22:00 1 Bot Auto's - Van Beest
         
3-4-2019   Woensdag   Zaalwacht: KPS Keukens
19:00 3 FC V2 - LCG
20:00 1 KPS Keukens - De Ster
21:00 3 Florys - Leenmeester en Optima
22:00 2 Café de Uitbreiding - Atenta Belastingadvies
         
8-4-2019   Maandag   Zaalwacht: Prosq Music
19:00 1 ZesZes - Prosq Music
20:00 2 VHB Advies - De Ster
21:00 2 Groeneweg & WerkTalent - Plus Verhoeven
22:00 1 Fc Kippie - Café de Uitbreiding
         
10-4-2019   Woensdag   Zaalwacht: Florys
19:00 3 Florys - Racing Club de Haricot Verts
20:00 3 LCG - Leenmeester en Optima
21:00 2 KPS Keukens - MSA Service
22:00 I INHAAL - INHAAL
         
15-4-2019   Maandag   Zaalwacht: Atenta Belastingadvies
19:00 1 Café de Uitbreiding - Van Beest
20:00 1 ZesZes - Prosq Music
21:00 1 Fc Kippie - Atenta Belastingadvies
22:00 I INHAAL - INHAAL
         
17-4-2019   Woensdag   Zaalwacht: MSA Service
19:00 3 Florys - FC V2
20:00 2 KPS Keukens - Plus Verhoeven
21:00 2 De Ster - Werken met Passie
22:00 2 VHB Advies - MSA Service
         
22-4-2019   PASEN    
         
24-4-2019   Woensdag   Zaalwacht: Café de Uitbreiding
19:00 B BEKER 1/4 finale - BEKER 1/4 Finale
20:00 B BEKER 1/4 finale - BEKER 1/4 Finale
21:00 B BEKER 1/4 finale - BEKER 1/4 Finale
22:00 B BEKER 1/4 finale - BEKER 1/4 Finale
         
29-4-2019   Maandag    
19:00        
20:00   Meivakantie   Meivakantie
21:00        
22:00        
         
1-5-2019   Woensdag    
19:00        
20:00        
21:00   Meivakantie   Meivakantie
22:00        
         
6-5-2019   Maandag   Zaalwacht: Racing Club de Haricot Verts
19:00 3 Racing Club de Haricot Verts - Leenmeester en Optima
20:00 2 De Ster - MSA Service
21:00 1 Café de Uitbreiding - Bot Auto's
22:00 1 ZesZes - Fc Kippie
         
8-5-2019   Woensdag   Zaalwacht: KPS Keukens
19:00 1 Atenta Belastingadvies - Prosq Music
20:00 2 VHB Advies - KPS Keukens
21:00 3 FC V2 - Quick Boys
22:00 2 Groeneweg & WerkTalent - Werken met Passie
         
13-5-2019   Maandag   Zaalwacht: Plus Verhoeven
19:00 B BEKER 1/2 FINALE - BEKER 1/2 FINALE
20:00 2 De Ster - Plus Verhoeven
21:00 1 ZesZes - Atenta Belastingadvies
22:00 B BEKER 1/2 FINALE - BEKER 1/2 FINALE
         
15-5-2019   Woensdag   Zaalwacht: Werken met Passie
19:00 3 Florys - Quick Boys
20:00 2 Werken met Passie - MSA Service
21:00 2 KPS Keukens - Groeneweg & WerkTalent
22:00 1 Fc Kippie - Van Beest
         
20-5-2019   Maandag   Zaalwacht: De Ster
19:00 3 LCG - Racing Club de Haricot Verts
20:00 2 VHB Advies - MSA Service
21:00 2 Groeneweg & WerkTalent - De Ster
22:00 I INHAAL - INHAAL
         
22-5-2019   Woensdag   Zaalwacht: Leenmeester en Optima
19:00 1 ZesZes - Van Beest
20:00 1 Bot Auto's - Prosq Music
21:00 2 KPS Keukens - Plus Verhoeven
22:00 3 FC V2 - Leenmeester en Optima
         
27-5-2019   Maandag   Zaalwacht: Groeneweg & WerkTalent
19:00 2 Groeneweg & WerkTalent - MSA Service
20:00 3 LCG - Leenmeester en Optima
21:00 2 KPS Keukens - Werken met Passie
22:00 2 VHB Advies - Plus Verhoeven
         
29-5-2019   Woensdag   Zaalwacht: wisselspelers Atenta/Vbeest/Bot/Prosq
19:00 I INHAAL - INHAAL
20:00 1 Van Beest - Prosq Music
21:00 1 Bot Auto's - Atenta Belastingadvies
22:00 I INHAAL - INHAAL
         
3-6-2019   Maandag   Zaalwacht: Racing Club de Haricot Verts
19:00        
20:00 2 Plus Verhoeven - MSA Service
21:00 3 Florys - Racing Club de Haricot Verts
22:00        
         
         
         
7-6-2019   Vrijdag   FINALEAVOND
8-6-2019 Z Zaterdag   FINALEAVOND
      -  
14-6-2019   Vrijdag   FINALEAVOND
15-6-2019 Z Zaterdag   FINALEAVOND