Homepage 3e Klasse Speelschema 3e Klasse - Speelschema

 

7-1-2019   Maandag   Zaalwacht: Café de Uitbreiding
21:00 3 Racing Club de Haricot Verts - Quick Boys
22:00 Beker Florys - Fc Kippie
         
9-1-2019   Woensdag   Zaalwacht: Leenmeester en Optima
19:00 3 FC V2 - Bakker Sliedrecht
22:00 Beker Werken met Passie - Leenmeester & Optima
         
14-1-2019   Maandag   Zaalwacht: LCG
19:00 3 Bakker Sliedrecht - Racing Club de Haricot Verts
22:00 Beker Van Beest - LCG
         
16-1-2019   Woensdag   Zaalwacht: FC V2
21:00 3 Florys - Leenmeester en Optima
22:00 Beker De Ster - Fc V2
         
21-1-2019   Maandag   Zaalwacht: Groeneweg & WerkTalent
22:00 Beker Leenmeester & Optima - Groeneweg & WerkTalent
         
23-1-2019   Woensdag   Zaalwacht: VHB Advies
19:00 3 LCG - Quick Boys
20:00 3 Florys - FC V2
22:00 Beker Racing Club de Haricot Verts - VHB
         
28-1-2019   Maandag   Zaalwacht: Bot Auto's
20:00 3 Bakker Sliedrecht - Leenmeester en Optima
22:00 Beker Bot Auto's - Van Beest
         
30-1-2019   Woensdag   Zaalwacht: ZesZes
20:00 3 LCG - Quick Boys
21:00 3 FC V2 - Racing Club de Haricot Verts
22:00 Beker ZesZes - Florys
         
4-2-2019   Maandag   Zaalwacht: MSA Service
22:00 Beker MSA Service - De Ster
         
6-2-2019   Woensdag   Zaalwacht: KPS Keukens
19:00 3 FC V2 - Quick Boys
21:00 3 Racing Club de Haricot Verts - Leenmeester en Optima
22:00 Beker Bakker Sliedrecht - KPS Keukens
         
11-2-2019   Maandag   Zaalwacht: Atenta Belastingadvies
22:00 Beker VHB - Atenta Belastingadvies
         
13-2-2019   Woensdag   Zaalwacht: LCG
20:00 3 Quick Boys - Leenmeester en Optima
21:00 3 Bakker Sliedrecht - LCG
22:00 Beker Prosq Music - Plus Verhoeven
         
18-2-2019   Maandag   Zaalwacht: Plus Verhoeven
22:00   INHAAL - INHAAL
         
20-2-2019   Woensdag   Zaalwacht: Fc V2
21:00 3 FC V2 - LCG
         
25-2-2019   Maandag   14 wedstrijdavonden vanaf 2019 gehad
19:00     - totaal 39 avonden
20:00     -  
21:00   Voorjaarsvakantie - Voorjaarsvakantie
22:00     -  
         
27-2-2019   Woensdag    
19:00     -  
20:00     -  
21:00   Voorjaarsvakantie - Voorjaarsvakantie
22:00     -  
         
4-3-2019   Maandag   Zaalwacht: Quick Boys
19:00 3 Florys - Quick Boys
         
6-3-2019   Woensdag   Zaalwacht: Fc Kippie
19:00 3 FC V2 - Leenmeester en Optima
22:00 3 LCG - Racing Club de Haricot Verts
         
11-3-2019   Maandag   Zaalwacht: Van Beest
19:00 3 Florys - LCG
         
13-3-2019   Woensdag   Zaalwacht: De Ster
20:00 3 Bakker Sliedrecht - Quick Boys
         
18-3-2019   Maandag   Zaalwacht: Werken met Passie
      -  
20-3-2019   Woensdag   Zaalwacht: Fc Kippie
19:00   BEKER 1/8 finale - BEKER 1/8 Finale
20:00   BEKER 1/8 finale - BEKER 1/8 Finale
21:00   BEKER 1/8 finale - BEKER 1/8 Finale
22:00   BEKER 1/8 finale - BEKER 1/8 Finale
         
25-3-2019   Maandag   Zaalwacht: ZesZes
22:00 3 FC V2 - Racing Club de Haricot Verts
         
27-3-2019   Woensdag   Zaalwacht: Florys
21:00 3 Racing Club de Haricot Verts - Quick Boys
22:00 3 Florys - LCG
         
1-4-2019   Maandag   Zaalwacht: Bot Auto's
         
3-4-2019   Woensdag   Zaalwacht: KPS Keukens
19:00 3 Bakker Sliedrecht - LCG
21:00 3 Florys - Leenmeester en Optima
         
8-4-2019   Maandag   Zaalwacht: Prosq Music
         
10-4-2019   Woensdag   Zaalwacht: Bakker Sliedrecht
19:00 3 Florys - Racing Club de Haricot Verts
20:00 3 LCG - Leenmeester en Optima
22:00 3 FC V2 - Bakker Sliedrecht
         
15-4-2019   Maandag   Zaalwacht: Atenta Belastingadvies
20:00 3 Bakker Sliedrecht - Leenmeester en Optima
         
17-4-2019   Woensdag   Zaalwacht: MSA Service
19:00 3 Florys - FC V2
         
22-4-2019   PASEN    
         
24-4-2019   Woensdag   Zaalwacht: Café de Uitbreiding
         
29-4-2019   Maandag   29 wedstrijdavonden gehad in 2019
19:00       totaal 54 wedstrijdavonden
20:00   Meivakantie   Meivakantie
21:00        
22:00        
         
1-5-2019   Woensdag    
19:00        
20:00        
21:00   Meivakantie   Meivakantie
22:00        
         
6-5-2019   Maandag   Zaalwacht: Racing Club de Haricot Verts
19:00 3 Racing Club de Haricot Verts - Leenmeester en Optima
21:00 3 Bakker Sliedrecht - Florys
         
8-5-2019   Woensdag   Zaalwacht: Quick Boys
21:00 3 FC V2 - Quick Boys
         
13-5-2019   Maandag   Zaalwacht: Werken met Passie
21:00 3 FC V2 - LCG
         
15-5-2019   Woensdag   Zaalwacht: Racing Club de Haricot Verts
19:00 3 Quick Boys - Leenmeester en Optima
20:00 3 Bakker Sliedrecht - Racing Club de Haricot Verts
         
20-5-2019   Maandag   Zaalwacht: Plus Verhoeven
20:00 3 Florys - Quick Boys
         
22-5-2019   Woensdag   Zaalwacht: Leenmeester en Optima
19:00 3 LCG - Racing Club de Haricot Verts
22:00 3 FC V2 - Leenmeester en Optima
         
27-5-2019   Maandag   Zaalwacht: Groeneweg & WerkTalent
20:00 3 LCG - Leenmeester en Optima
         
29-5-2019   Woensdag   Zaalwacht: De Ster
21:00 3 Florys - Racing Club de Haricot Verts
22:00 3 Bakker Sliedrecht - Quick Boys
         
3-6-2019   Maandag   Zaalwacht: Prosq Music
         
5-6-2019   Woensdag   zaalwacht: nog bepalen
21:00 3 Bakker Sliedrecht - Florys