Homepage 1e Klasse Speelschema 1e Klasse - Speelschema

 

7-1-2019   Maandag   Zaalwacht: Café de Uitbreiding
19:00 1 Café de Uitbreiding - ZesZes
22:00 Beker Florys - Fc Kippie
         
9-1-2019   Woensdag   Zaalwacht: Leenmeester en Optima
20:00 1 Atenta Belastingadvies - Van Beest
22:00 Beker Werken met Passie - Leenmeester & Optima
         
14-1-2019   Maandag   Zaalwacht: LCG
21:00 1 Fc Kippie - Bot Auto's
22:00 Beker Van Beest - LCG
         
16-1-2019   Woensdag   Zaalwacht: FC V2
20:00 1 Café de Uitbreiding - Prosq Music
22:00 Beker De Ster - Fc V2
         
21-1-2019   Maandag   Zaalwacht: Groeneweg & WerkTalent
19:00 1 ZesZes - Bot Auto's
20:00 1 Café de Uitbreiding - Atenta Belastingadvies
22:00 Beker Leenmeester & Optima - Groeneweg & WerkTalent
         
23-1-2019   Woensdag   Zaalwacht: VHB Advies
21:00 1 Fc Kippie   Prosq Music
22:00 Beker Racing Club de Haricot Verts - VHB
         
28-1-2019   Maandag   Zaalwacht: Bot Auto's
21:00 1 Fc Kippie - Café de Uitbreiding
22:00 Beker Bot Auto's - Van Beest
         
30-1-2019   Woensdag   Zaalwacht: ZesZes
22:00 Beker ZesZes - Florys
         
4-2-2019   Maandag   Zaalwacht: MSA Service
19:00 1 Café de Uitbreiding - Van Beest
21:00 1 Atenta Belastingadvies - Prosq Music
22:00 Beker MSA Service - De Ster
         
6-2-2019   Woensdag   Zaalwacht: KPS Keukens
20:00 1 ZesZes - Bot Auto's
22:00 Beker Bakker Sliedrecht - KPS Keukens
         
11-2-2019   Maandag   Zaalwacht: Atenta Belastingadvies
21:00 1 Bot Auto's - Van Beest
22:00 Beker VHB - Atenta Belastingadvies
         
13-2-2019   Woensdag   Zaalwacht: LCG
19:00 1 ZesZes - Fc Kippie
22:00 Beker Prosq Music - Plus Verhoeven
         
18-2-2019   Maandag   Zaalwacht: Plus Verhoeven
21:00 1 ZesZes - Atenta Belastingadvies
22:00   INHAAL - INHAAL
         
20-2-2019   Woensdag   Zaalwacht: Fc V2
19:00 1 Van Beest - Prosq Music
20:00 1 Café de Uitbreiding - Bot Auto's
         
25-2-2019   Maandag    
19:00     -  
20:00     -  
21:00   Voorjaarsvakantie - Voorjaarsvakantie
22:00     -  
         
27-2-2019   Woensdag    
19:00     -  
20:00     -  
21:00   Voorjaarsvakantie - Voorjaarsvakantie
22:00     -  
         
4-3-2019   Maandag   Zaalwacht: Quick Boys
21:00 1 Bot Auto's - Atenta Belastingadvies
22:00 1 Café de Uitbreiding - Prosq Music
         
6-3-2019   Woensdag   Zaalwacht: Fc Kippie
20:00 1 Fc Kippie - Van Beest
         
11-3-2019   Maandag   Zaalwacht: Van Beest
20:00 1 ZesZes - Van Beest
         
13-3-2019   Woensdag   Zaalwacht: De Ster
19:00 1 Fc Kippie - Atenta Belastingadvies
21:00 1 Bot Auto's - Prosq Music
         
18-3-2019   Maandag   Zaalwacht: Werken met Passie
19:00 B BEKER 1/8 finale - BEKER 1/8 Finale
20:00 B BEKER 1/8 finale - BEKER 1/8 Finale
21:00 B BEKER 1/8 finale - BEKER 1/8 Finale
22:00 B BEKER 1/8 finale - BEKER 1/8 Finale
      -  
20-3-2019   Woensdag   Zaalwacht: Fc Kippie
19:00   BEKER 1/8 finale - BEKER 1/8 Finale
20:00   BEKER 1/8 finale - BEKER 1/8 Finale
21:00   BEKER 1/8 finale - BEKER 1/8 Finale
22:00   BEKER 1/8 finale - BEKER 1/8 Finale
         
25-3-2019   Maandag   Zaalwacht: ZesZes
21:00 1 Café de Uitbreiding - ZesZes
         
27-3-2019   Woensdag   Zaalwacht: Florys
19:00 1 Fc Kippie - Bot Auto's
20:00 1 Atenta Belastingadvies - Van Beest
         
1-4-2019   Maandag   Zaalwacht: Bot Auto's
21:00 1 Fc Kippie - Prosq Music
22:00 1 Bot Auto's - Van Beest
         
3-4-2019   Woensdag   Zaalwacht: KPS Keukens
20:00 1 Café de Uitbreiding - Atenta Belastingadvies
         
8-4-2019   Maandag   Zaalwacht: Prosq Music
19:00 1 ZesZes - Prosq Music
22:00 1 Fc Kippie - Café de Uitbreiding
         
10-4-2019   Woensdag   Zaalwacht: Bakker Sliedrecht
         
15-4-2019   Maandag   Zaalwacht: Atenta Belastingadvies
19:00 1 Café de Uitbreiding - Van Beest
21:00 1 ZesZes - Prosq Music
22:00 1 Fc Kippie - Atenta Belastingadvies
         
17-4-2019   Woensdag   Zaalwacht: MSA Service
         
22-4-2019   PASEN    
         
24-4-2019   Woensdag   Zaalwacht: Café de Uitbreiding
19:00 B BEKER 1/4 finale - BEKER 1/4 Finale
20:00 B BEKER 1/4 finale - BEKER 1/4 Finale
21:00 B BEKER 1/4 finale - BEKER 1/4 Finale
22:00 B BEKER 1/4 finale - BEKER 1/4 Finale
         
29-4-2019   Maandag    
19:00        
20:00   Meivakantie   Meivakantie
21:00        
22:00        
         
1-5-2019   Woensdag    
19:00        
20:00        
21:00   Meivakantie   Meivakantie
22:00        
         
6-5-2019   Maandag   Zaalwacht: Racing Club de Haricot Verts
22:00 1 ZesZes - Fc Kippie
         
8-5-2019   Woensdag   Zaalwacht: Quick Boys
19:00 1 Atenta Belastingadvies - Prosq Music
         
13-5-2019   Maandag   Zaalwacht: Werken met Passie
19:00 1 Café de Uitbreiding - Bot Auto's
22:00 1 ZesZes - Atenta Belastingadvies
         
15-5-2019   Woensdag   Zaalwacht: Racing Club de Haricot Verts
         
20-5-2019   Maandag   Zaalwacht: Plus Verhoeven
19:00 B BEKER 1/2 FINALE - BEKER 1/2 FINALE
21:00 B BEKER 1/2 FINALE - BEKER 1/2 FINALE
22:00 1 Fc Kippie - Van Beest
         
22-5-2019   Woensdag   Zaalwacht: Leenmeester en Optima
         
27-5-2019   Maandag   Zaalwacht: Groeneweg & WerkTalent
         
29-5-2019   Woensdag   Zaalwacht: De Ster
19:00 1 Van Beest - Prosq Music
20:00 1 Bot Auto's - Atenta Belastingadvies
         
3-6-2019   Maandag   Zaalwacht: Prosq Music
21:00 1 ZesZes - Van Beest
22:00 1 Bot Auto's - Prosq Music